Kategoriler

Antre dekorasyonu için altın öneriler

Genellikle ev dekorasyonunda salonlara, mutfaklara, banyolara ve yatak odalarına önem verilirken antreler hep birazcık arka planda kalır. Peki eve girip çıkarken sürekli olarak gördüğünüz bu alanların dekorasyonu için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Antrelerde açık renkler kullanmanız evinize hoş bir giriş yapılmasını sağlayacaktır. Mobilyadan mümkün olduğunca uzak durun. Ferah ve sade bir antre eviniz için her zaman artı bir puan olacaktır. Antrenizde dekoratif bir raf ünitesi, askılık, ayna, anahtarlık ve duvar telefonu gibi aksesuarlar kullanarak bu alanı görselleştirebilirsiniz.

Yeni yıla girerken evinizde birkaç değişiklik yapmak istiyorsanız, işte sizlere ilham verebilecek birkaç antre dekorasyonu örneği. İyi gezintiler…

Bir önceki yazımız olan Spor odası dekorasyonu başlıklı makalemizde spor odası, spor odası dekorasyonu ve spor odası tasarımı hakkında bilgiler verilmektedir.

1 comment to Antre dekorasyonu için altın öneriler

  • Nil Ateş

    Öncelikle bu muhteşem öneriler için teşekkürler. Antreler bence evin önemli bölümü. Çünkü eve her adım atışımızda ilk gözümüze çarpan yer ve en düzenli olması gereken yer. Bu fikirlerden yola çıkarak evime güzel bir antre tasarlayacağımı düşünüyorum.

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>