Bar sandalyesi modelleri

Sandalyeler bir evin en önemli ihtiyaçlarından biridir. Otururken, yemek yerken, bilgisayar kullanırken, televizyon izlerken ve daha birçok farklı iş yaparken sandalyelere ihtiyaç duyarız. Yeri geldiğinde, perde asmak için bile merdivenden önce yardımına başvurduğumuz sandalyeler son yıllarda köklü bir değişimin içerisine girmiş bulunmakta.

Bar sandalyeleri (bar tabureleri) fonksiyonel sandalyelerin tasarımla birleşmesiyle ortaya çıkmış dekoratif ürünlerdir. Bu görsellik ve her ortama uyum sağlayabilme başarımı sayesinde bar sandalyelerine olan talep de aşırı derecede artmıştır. Bu talep de sonuç olarak ürün çeşitliliği, kalite ve hesaplı fiyatları doğurmuştur.


Bar sandalyeleri plastik, ahşap, metal, kumaş ve deri gibi malzemelerle yapılmakta ve buna bağlı olarak 100-500 TL arasında değişen fiyatlarla piyasada satılmaktadır. Eğer bir masa ve birkaç sandalyeye ihtiyacınız varsa size önerimiz bar masası ve bar sandalyeleridir. Bu ürünler işlevsel olmalarının yanında dekoratifliği ile göz doldururlar. Mutfağınızda, içki barınızda, bahçenizde kullanabileceğiniz bar sandalyeleri aynı zamanda işletmeler için de en mantıklı seçeneklerdendir.

Bir önceki yazımız olan Dekoratif modern ayna modelleri dekoru başlıklı makalemizde ayna, ayna çeşitleri ve dekoratif ayna fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.