Dekoratif elektrikli şömine modelleri

Şömineler kış aylarının vazgeçilmez zevkleri arasındadır. Ancak gerek şömine kullanımının zahmetli olması, gerekse birçok evin şömine bacası hesaba katılmadan inşa edilmesi yüzünden çoğumuz bu zevki tam anlamıyla yaşayamıyoruz. İşte tam da bu noktada devreye elektrikli şömineler giriyor.


Elektrikli şömine modelleri baca bulunmayan alanlarınızda şömine keyfini yaşayabilmeniz için tasarlanmıştır. Duman, is derdi olmadan, oduna kömüre bulaşmadan, uzaktan kumanda ile çalıştırabileceğiniz bu şömine modelleri yapay alev görüntüsü içeriyor. Bu sayede kışın ortasında hem ısınacak, hem de evinize ayrı bir şıklık katacaksınız.

Elektrikli şömineler çoğu zaman dekorasyon unsuru olarak kullanılsa da kademeli ısı ayarları sayesinde ısıtıcı olarak da kullanılabilir. Tek yapmanız gereken uzaktan kumandası ile şömineyi çalıştırmak. Sonrası ise tamamen sizin zevkinize bağlı. İşte, ev ve ofis kullanımına uygun birbirinden güzel elektrikli şömine modelleri…

Bir önceki yazımız olan Spor odası dekorasyonu başlıklı makalemizde spor odası, spor odası dekorasyonu ve spor odası tasarımı hakkında bilgiler verilmektedir.