Kelebek oturma odası takımları 2013

Kelebek mobilya gerek kalitesiyle gerekse dekorasyon alanındaki gelişmelere ayak uydurabilen çarpıcı tasarımlarıyla kısa bir süre içerisinde sektördeki rekabetçi firmalar arasına girdi. Yıllardır hazırladıkları modern oturma grupları ve mutfak takımlarına bu yıl yenilerini ekleyen Kelebek, kataloğunda her türlü zevke ve beğeniye uygun ürünler barındırıyor. İşte oturma odalarınızı 2013 yılına hazırlayacak o eşsiz oturma grupları.

Ev dekorasyonunuz için sadeliği ön planda tutuyorsanız işte size uygun bir oturma grubu. Oldukça şık, konforlu ve hesaplı bu oturma takımı ile yeni yıla yepyeni bir atmosferde girmek sizin elinizde.


Sade ve sevimli oturma gruplarından biri daha. Beyaz ve açık pembe renklerinin yoğunlukta olduğu bu oturma grubu ile evinizi daha ferah ve geniş gösterebilirsiniz. Eğer evinizin küçüklüğünden yakınıyorsanız öncelikle koyu renkli eşyalardan ve mobilyalardan kurtulun.

Koyu renkleri tercih edenler için kahve tonları ile oluşturulmuş şık bir oturma grubu. Duvar rengi seçiminizi açık renklerden yana kullanırsanız bu takımla birlikte evinizi asil bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Evinize gelen misafirlerinize daha nezih ve konforlu bir ortam sunmayı kim istemez?

Kelebek mobilya kataloğu bunlarla sınırlı değil tabii ki. Hemen hemen her zevke ve dekorasyon anlayışına uygun ürünler mevcut. Yeni yıla yepyeni mobilyalarla girmek istiyorsanız hemen size en yakın Kelebek mobilya mağazasına gidin. Kim bilir? Belki de hayallerinizdeki oturma grubu Kelebek mobilyadadır.

Bir önceki yazımız olan Armut koltuk modelleri ve fiyatları başlıklı makalemizde armut koltuk, armut koltuk fiyatları ve hesaplı armut koltuk hakkında bilgiler verilmektedir.