Koçtaş barbekü ve mangal modelleri

Eviniz ve bahçenizle ilgili her konuda olduğu gibi, mangal ve barbekü modellerinde de en hesaplı fiyatlar Koçtaş’ta. Klasik mangalları bir kenara bırakın. Koçtaş’ta her bütçeye uygun dekoratif ve sağlıklı mangallar bulunmakta.

Eğer bahçenizde haftasonu mangal partileri organize ediyorsanız sizin ihtiyacınız kesinlikle yukarıdaki gibi bir ürün. 52 cm’lik pişirme alanı, ahşap tezgahı, plastik çöp kutusu ve kül toplama haznesi bulunan Blooma Bondi barbekü modelinin hiç şüphesiz en büyük avantajlarından biri de tekerlekli olması.

Daha portatif ve küçük bir barbekü düşünüyorsanız yukarıdaki model ilginizi çekebilir. 77 cm yüksekliğindeki bu ürünün portatif yapısına aldanmayın, 2-4 kişilik pişirme kapasitesine sahip. Bloome Eiger kömürlü mangalın fiyatı da sadece 59,90 TL.

“Yalnızca işimi görsün yeter.” diyorsanız yukarıda görmüş olduğunuz Blooma Kinabalu yuvarlak mangal ihtiyacınız olan ürün olabilir. 26,90 TL’lik fiyatıyla emsallerinden oldukça cazip olan bu ürün de Koçtaş mağazalarında sahiplerini bekliyor.


Daha kullanışlı ve daha hesaplı bir ürün bakıyorsanız eğer, Samba Trolley kömürlü mangal modeli tam da sizin aradığınız ürün. Ürünün iki katlı yapısı size fazladan kullanım alanı sağlıyor. Araç gereçlerinizi de yerleştirebileceğiniz bölmelere sahip bu mangal size ekstradan keyif verecek. Fiyatı ise 109,90 TL.

Koçtaş mağazalarında, barbekü ve mangal modellerinin yanısıra her türlü mangal ve barbekü araç gereçlerini de bulabilirsiniz. 3,25 TL’ye satın alabileceğiniz Umet doğal çıra ile mangal keyfiniz artık kabusa dönüşmeyecek. Sağda görmüş olduğunuz barbekü fanı ise sadece 8 TL.

Mehtap marka lüks ızgara 11,90 TL, yine Mehtap marka 6′lı şiş takımı ise sadece 9,90 TL.

Siz siz olun, kaliteyi ucuza bulabileceğiniz tek adres olan Koçtaş’a uğramadan barbeküye girişmeyin.

Bir önceki yazımız olan Koçtaş saksı modelleri ve fiyatları başlıklı makalemizde balkon saksıları, koçtaş ve koçtaş hesaplı saksı hakkında bilgiler verilmektedir.