Koçtaş’tan hesaplı elektrikli ısıtıcı modelleri

Kış aylarının gelmesiyle birlikte elektrikli ısıtıcılara olan talep de artmaya başladı. Peki ya çok sayıda değişik fiyat ve modeldeki ürünler arasından size en uygun olanını nasıl seçeceksiniz? Öncelikle yapmanız gereken tam olarak ihtiyacınız olanı tespit etmek.  İhtiyacınız olan şey anlık ısınma ya da belirli bir odayı sürekli belli bir ısıda tutmak olabilir. Merak etmeyin. İhtiyacınız ne olursa olsun, Koçtaş mağazalarında size uygun bir elektrikli ısıtıcı bulmanız mümkün!

Yukarıda solda görmüş olduğunuz Simfer Quartz ısıtıcı modelinin fiyatı sadece 79 TL. Üründe devrilme emniyeti, 3 açılı ayna yansıtıcısı ve kademeli ısı ayarı mevcut. Küçük ve ortalama büyüklükteki odaları ısıtmak için yeterli. Daha büyük odalarınız için ise sağda görmüş olduğunuz Simfer Slim Plus modeli ilginizi çekebilir. Ultra ince bu ısıtıcı sizi çok şaşırtacak! Turbo fan, kademeli ısı ayarı, devrilme emniyeti, led aydınlatmalı buhar ünitesi ve aynalı yansıtıcı özelliklerine sahip bu ürün yalnızca 249 TL!


Isıtmayı düşündüğünüz oda küçükse eğer, yukarıdaki elektrikli ısıtıcı modellerini de düşünebilirsiniz. Soldaki Luxell quartz ısıtıcı 34 TL, sağdaki Kumtel infrared ısıtıcı ise sadece 39 TL. Bu iki ürün de uygun fiyata küçük bir odanızı ısıtmaya yetecek kapasitede. Sobanın küçüklüğü sayesinde ise ürünü kullanmadığınız zamanlarda koyacak yer sıkıntısı çekmeyeceksiniz.

Koçtaş mağazalarında satılan radyatör modellerinin en hesaplısı ise yukarıdaki model. Küçük odalarınızı ısıtmaya yetebilecek 5 dilimli bu radyatöre yalnızca 39 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Koçtaş mağazalarında bunlardan farklı olarak onlarca ısıtıcı modeli mevcut. Detaylı bilgi için hemen size en yakın Koçtaş mağazasına gidebilir ya da Koçtaş’ın resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.